POLREGIO spełnia marzenia

POLREGIO spełnia marzenia

Młodzi ludzie mają swoje marzenia i swoje pasje. Jedne są łatwiejsze a inne trudniejsze do zrealizowania. Jedni swoim marzeniom mogą być wierni a inni z przyczyn obiektywnych muszą je porzucić. Gdy młodego człowieka w urzeczywistnieniu wymarzonego celu wspierają rodzice wszystko jest łatwiejsze. 11 lutego poznaliśmy sympatycznego 18-latka, prawdziwego pasjonata POLREGIO. Jego wielkim marzeniem jest praca w naszej Spółce na stanowisku maszynisty.

Obsada gotowa do drogi w składzie: Maszynista (Dawid) i Pomocnik Maszynisty (Fabian)

Bliższe poznanie z taborem ułatwiła mu mama, która w prezencie z okazji 18-tych urodzin postanowiła zafundować synowi szkolenie na symulatorze jazdy. Centrum szkolenia POLREGIO zostało wybrane spośród wielu możliwości właśnie ze względu na priorytety Dawida, który wykazał się dużą wiedzą w zakresie przepisów i sygnalizacji kolejowej. Świetnie radził sobie siedząc za sterami w kabinie symulatora.

Po zakończeniu jazdy symulatorem, ostatnie uwagi od naszego Instruktora Fabiana 🙂

Mamy nadzieję, że talent i pasja podobnych Dawidowi miłośników kolei nie zostaną zmarnowane. Centrum szkolenia POLREGIO może być bramą do wymarzonej przyszłości, bo przecież miejsca pracy dla młodych maszynistów czekają. Życzymy Dawidowi, by pobyt w naszym centrum również dla niego okazał się pierwszym krokiem do spełnienia marzeń, a Mamie Dawida gratulujemy Syna 🙂