
Licencja Maszynisty 7 – Przyjazd!
Siódma edycja kursu na licencję maszynisty za nami. Uczestnicy nie zawiedli – wszyscy zdali egzamin końcowy UTK z wynikiem pozytywnym. Ten wynik to nie tylko powód do radości, ale przede wszystkim świadectwo najwyższego standardu, jaki konsekwentnie od 2021 r. utrzymuje nasze centrum szkoleniowe.
Wszystkim kursantom oferujemy model, który wykracza poza zwykłe programy szkoleniowe. Dodatkowe godziny na symulatorach oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika jest u nas standardem. Wierzymy, że te elementy stanowią klucz do sukcesu i dlatego są dostępne dla wszystkich, bez dodatkowych opłat.
Rezultat ostatniego egzaminu stanowi najlepszy dowód na to, że nasza filozofia edukacji przynosi efekty. Potwierdza też ogromne zaangażowanie naszych instruktorów w proces szkolenia przyszłych maszynistów – za co z całego serca dziękujemy! Wszystkim absolwentom 7. edycji gratulujemy świetnego wyniku!



