Wydarzenia
14. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2021 – Dzień Edukacji i Kariery

14. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2021 – Dzień Edukacji i Kariery

Zapraszamy uczniów i studentów oraz wszystkich zainteresowanych pracą w POLREGIO na 14. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO, które odbędą się w Gdańsku (Amberexpo), w dniach 21-24 września 2021 r. Będzie to doskonała okazja do poznania możliwości rozwoju kariery zawodowej w naszej Spółce. Podczas targowego Dnia Edukacji i Kariery (piątek, 24 września) zapraszamy wszystkich zainteresowanych do hali A, na stoisko nr 25. Zaprezentujemy najciekawsze oferty pracy, staży i praktyk w naszej Spółce oraz wiele różnych atrakcji.


Nasze atrakcje na strefie:

– rozmowy bezpośrednie z maszynistą,

– rozmowy bezpośrednie z konduktorem i rewizorem,

– quiz wiedzy na tabletach,

– aplikacja na totem multimedialny dotykowy,

– refleksomierz,

– wykonanie profesjonalnego zdjęcia do CV
  (Punkt Foto, I piętro Centrum Konferencyjnego, sala nr 3).

Uwaga! Wszyscy uczniowie i studenci, podróżujący 24 września br. pociągiem POLREGIO na Dzień Edukacji i Kariery Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2021, otrzymają powrót GRATIS!

1. Kup bilet na pociąg POLREGIO do Gdańska – Bilety na pociągi najszybciej kupisz na stronie polregio.pl lub w aplikacji POLREGIO (Android i iOS).

2. Odwiedź nasze stoisko (nr 25, hala A).

3. Potwierdź swoją obecność pieczątką na bilecie powrotnym albo odbierzesz odpowiednie poświadczenie, jeśli bilet zakupiłeś w elektronicznym kanale sprzedaży.

4. Ciesz się powrotem do domu pociągiem POLREGIO zupełnie bezpłatnie!


O swoich zawodach i zaletach pracy u największego przewoźnika pasażerskiego w Polsce opowiedzą nasi pracownicy, którzy będą poruszali się w okolicach naszego stoiska w mundurach lub charakterystycznych czerwonych koszulkach POLREGIO.

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy!